FINANSOWANIE KREDYTEM HIPOTECZNYM W HISZPANII

Nasze Biuro zajmuje się pomocą w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości w Hiszpanii. Współpracujemy z wiodącymi lokalnymi Bankami.

Nie zależnie od tego gdzie osiągasz swoje dochody oraz w jakiej formie , jesteśmy w stanie pomóc uzyskać dla Ciebie środki na zakup wymarzonej nieruchomości w słonecznej Hiszpanii. Należy mieć na uwadze, iż jako osoba nie zamieszkująca terenu Hiszpanii oraz nie będąca rezydentem musisz posiadać minimum 30 % wartości nieruchomości jako Twój wkład własny, resztę sfinansuje za Ciebie Bank.Warunki cenowe zawsze ustalane są indywidualnie , po zapoznaniu się z Twoimi dokumentami finansowymi. Dokumenty potrzebne do weryfikacji zdolności oraz ryzyka kredytowego, zależą od kraju, w którym zarabiasz, a także od formy zatrudnienia (umowa o pracę, działalność gospodarcza itd ). Przyjęło się także, iż Twoje obciążenia finansowe oraz kredytowe nie powinny przekraczać 50% Twojego dochodu.

Chcesz wiedzieć, na ile możesz sobie pozwolić oraz jakie warunki cenowe zaproponuje Bank?
Napisz do nas i skorzystaj z darmowego oraz niezobowiązującego sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej. Po przesłaniu kompletu dokumentów do około 7 dni , otrzymasz ofertę finansową, w której zawarta będzie kwota oraz wszelkie dane, które powinieneś znać podczas starania się o kredyt , są to między innymi: oprocentowanie, prowizja za udzielenie czy wysokość ubezpieczenia. Jeżeli oferta nie spełni Twoich oczekiwań, możesz z niej zrezygnować bez żadnych konsekwencji, jednakże gdybyś chciał z niej skorzystać, będzie ona ważna przez następnych 90 dni. Po zaakceptowaniu oferty finansowania, wystarczy, że doślesz dokumenty dotyczące wybranej nieruchomości i już możesz czuć się właścicielem domu w ciepłej i wiecznie słonecznej Hiszpanii.SPRAWDŹ SWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ