FINANSOWANIE KREDYTEM HIPOTECZNYM W HISZPANII

Kredyt na zakup nieruchomości – Hiszpania 

Zagraniczna posiadłość to dla wielu osób szczyt marzeń, który wydaje się być zupełnie poza zasięgiem. Oprócz tradycyjnych problemów, doświadczanych zwykle podczas dokonywania inwestycji mieszkaniowej, dochodzą tu jeszcze potencjalne trudności związane z barierą językową, inną walutą, systemem prawnym i gospodarczym. Nie są to jednak problemy nie do przeskoczenia – wystarczy wiedzieć, do kogo się zwrócić!Nie masz środków na zakup domu lub innej nieruchomości w strefie euro?
Nie szkodzi! Nasza agencja zajmuje się między innymi pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości za granicą pozwala nam działać szybko i pewnie, negocjując zawsze najlepsze warunki dla naszych Klientów.


Niezależnie od Twojej sytuacji zawodowej, formy zatrudnienia oraz wysokości dochodów, z pewnością uda nam się zaproponować Ci korzystne warunki kredytu, abyś już wkrótce mógł zakupić wymarzony dom. Dofinansowanie na zakup nieruchomości w Hiszpanii to najkrótsza droga do realizacji Twoich planów i marzeń!  

Kredyt hipoteczny w Hiszpanii. Chcesz zbadać swoją zdolność?
Nie jesteś pewien, czy stać Cię na kupno nieruchomości? Skontaktuj się z nami, a wspólnie przeanalizujemy Twoje możliwości finansowania i wybierzemy najkorzystniejszą drogę. Usługa jest zupełnie darmowa i nie zobowiązuje Cię do kontynuowania transakcji. Możesz tylko zyskać!

Jak to działa?
Po otrzymaniu kompletu zaświadczeń do około 7-14 dni bank przygotuje dla Ciebie ofertę finansową zawierającą wszystkie niezbędne dla Ciebie informacje dotyczące ustanowienia hipoteki: kwotę transakcji, wysokość oprocentowania, prowizji oraz ubezpieczenia. Oferta będzie ważna przez 90 kolejnych dni – wystarczy, że ją podpiszesz, dołączając odpowiednie dokumenty dotyczące wybranej nieruchomości, a już wkrótce będziesz świeżo upieczonym właścicielem luksusowego domu w Hiszpanii.
SPRAWDŹ SWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ